HomeOferta meblowa Meble kuchenne

WYSOKA JAKOŚĆ & NOWOCZESNOŚĆKuchnia

Meble kuchenne - Meble kuchenne są podatne na często użytkowanie. W związku z tym muszą cechować się przede wszystkim wysoką trwałością. Dodatkowo, muszą zostać dobrane w taki sposób, aby wpisały się w styl panujący w całym domu, będąc przy tym atrakcyjne cenowo.
http://vestameble.pl/wp-content/uploads/2021/07/2021-07-22_17h13_18-640x480.jpg

Salon meblowy Vesta Meble – My wiemy, jak pogodzić jakość, estetykę oraz cenę. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, dzięki czemu posiadamy w ofercie szeroki wybór mebli do kuchni. Znajdą u nas Państwo zarówno produkty z klasycznymi frontami, które zostały wykonane z drewna. Wyposażymy również nowoczesne aranżacje wnętrz, z frontami wykończonymi na wysoki połysk lub w macie.

Bogata kolorystyka – Meble kuchenne muszą być estetyczne. Jednak jest to pojęcie, które każdy człowiek rozumie inaczej. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom oraz gustom, naszą ofertę stworzyliśmy z dbałością o szeroki wybór dostępnej kolorystyki. Niezależnie od tego, czy preferują Państwo odcienie brązu, bieli czy szarości, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Zapraszamy do naszego salonu meblowego w Koronowie, aby mogli się Państwo o tym wszystkim przekonać. Jak nas znaleźć? Odpowiedź znajduje się na podstronie „Kontakt

KUCHNIA NA WYMIAR tylko w Vesta Meble

U nas zamówisz meble kuchenne wraz z pomiarami i montażem. Oferujemy również kuchnie modułowe, które sam możesz spersonalizować. Pamiętaj, że wraz z kuchnią dobierzemy do niej odpowiednie, pasujące, wysokiej jakości sprzęty AGD, na które wyjątkowo u nas dostaniesz aż 5 lat gwarancji w cenie i co ważne jest to gwarancja producenta.

Zobacz nasz katalog sprzętów AGD
http://vestameble.pl/wp-content/uploads/2021/07/logotyp.jpg

Dobre meble to Vesta Meble

Jeżeli chcą Państwo naprawdę poczuć się jak u siebie w domu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sprzedajemy meble do domu godne polecenia, które zapewnią wypoczynek, odprężenie, a także nienaganną stylistykę.
Kontakt
Paderewskiego 27, 86-010 Koronowo
Śledź nas na facebooku
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9:30-18:00 Sobota 9:00-13:00