HomeOferta meblowa Pokój dziecięcy

WYSOKA JAKOŚĆ & NOWOCZESNOŚĆDziecięce i młodzieżowe

Meble dziecięce - Meble dziecięce to niełatwy wybór. Każde dziecko jest indywidualne, a i dbałość o rzeczy z ich strony niekiedy pozostawia wiele do życzenia. Jednak nie zawsze okres dziecięcy, a później dojrzewania, musi się wiązać z koniecznością generalnej wymiany wyposażenia pokoju Państwa pociech.

Meble dla każdego - Dobre meble to takie, które spełniają określone funkcje. O ile dorośli większość czasu spędzają w salonie, o tyle dzieci oraz młodzież najwięcej przebywają w swoich pokojach. Z tego powodu meble dziecięce muszą być nie tylko trwałe, ale i funkcjonalne.
http://vestameble.pl/wp-content/uploads/2021/07/2021-07-22_12h55_50-640x384.jpg

Pokój dla dziecka – Niezależnie od tego, czy meble dziecięce przeznaczone są dla małej księżniczki czy wojownika. Vesta Meble przygotowało coś dla każdego. Pomożemy wyposażyć pokój dziecięcy w sposób, który zaspokoi zarówno Państwa oczekiwania, jak i potrzeby latorośli. Wzięliśmy również pod uwagę dzieci w okresie szkolnym. Dlatego oferujemy nie tylko szafki, które pomieszczą wielkie ilości zabawek, ale także regały na książki oraz biurka.

Łóżka piętrowe – Pokój dziecięcy jest za mały? Mamy i na to sposób. Oferujemy wyjątkowe łóżka piętrowe, które są zarówno trwałe, jak i funkcjonalne. Dla dwójki rodzeństwa przygotowaliśmy ofertę, zawierającą produkty z dwoma miejscami do spania. W przypadku jednej latorośli zachęcamy do połączenia łóżka wraz z miejscem do zabawy.

http://vestameble.pl/wp-content/uploads/2021/07/logotyp.jpg

Dobre meble to Vesta Meble

Jeżeli chcą Państwo naprawdę poczuć się jak u siebie w domu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sprzedajemy meble do domu godne polecenia, które zapewnią wypoczynek, odprężenie, a także nienaganną stylistykę.
Kontakt
Paderewskiego 27, 86-010 Koronowo
Śledź nas na facebooku
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 9:30-18:00 Sobota 9:00-13:00